Zeleninové chipsy s řepou 300G

Neohodnoceno
169 Kč
Skladem (> 5 balení)
 • Složení: Červená řepa, batáty, mrkev, palmový olej, maltodextrin, mořská sůl
 • Země původu: Taiwan

 • Detailní informace

  Detailní popis produktu

  Nutriční hodnoty

  Energetická hodnota (Kcal) 372
  Energetická hodnota (Kj) 1560
  Tuky (g) 8 z toho nasycené mastné kyseliny (g) 4
  Sacharidy (g) 52 z toho cukry (g) 36
  Vláknina (g) 21 Bílkoviny (g) 11
  Sůl (g) 1 Hustota g/cm3 0.00

  Popis

  ZELENINOVÉ CHIPSY JSOU SMAŽENÉ NA PALMOVÉM OLEJI. OLEJ, KTERÝ JE POUŽÍVÁN PŘI VÝROBĚ NÁMI ODEBÍRANÝCH CHIPSŮ, OBSAHUJE CERTIFIKACI RSPO.


  Certifikát RSPO označuje palmový olej, který pochází z udržitelných zdrojů a splňuje přísná kritéria na ochranu životního prostředí.

  Pod logem zeleného palmového listu najdete produkty, které nejenom nezatěžují a neohrožují místí faunu a flóru, ale také podporují místní výrobce a snižují míru chudoby v celém regionu. Kromě toho, RSPO udržuje produkty z palmového oleje v přijatelné cenové relaci a bezdůvodně je nezdražuje.

  V roce 2008 vytvořila Společnost kulatého stolu pro obnovitelný palmový olej (Roundtable on Sustainable Palm Oil) pravidla, která musí splnit všichni, kteří si na svůj výrobek chtějí nalepit logo RSPO.

  Hlavním kritériem je, že producenti palmového oleje nesmí kácet ani vypalovat pralesy, ohrožovat oblasti se vzácným a bohatým ekosystémem, a ani při samotném pěstování nesmí používat pesticidy. RSPO také podporuje firmy, které nabízí svým zaměstnancům férové platy a zvyšují tak jejich životní úroveň.

  Doplňkové parametry

  Kategorie: Sušené ovoce
  Hmotnost: 3 kg
  SLOŽENÍ: Bez lepku, Bez SO2
  Složení: červená řepa, batáty, mrkev, palmový olej , maltodextrin, mořská sůl
  Nutriční hodnoty: Kcal: 372, KJ: 1560, Tuky: 8,2, z toho nasycené mastné kyseliny: 4, Sacharidy: 52,4, z toho cukry: 36,9, Vláknina: 21,5, Bílkoviny: 11,4, Sůl: 1,55
  Země původu: Taiwan
  Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz