Při objednávce nad 2000,- Kč máš dopravu zdarmaaaa! (platí jen pro GLS)

Souhlas se zpracováním osobních údajů při odeslání formulářů a přihlášením do newsletteru

Souhlas se zpracováním osobních údajů při odeslání formulářů a přihlášení do newsletteru

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti A&P Company s.r.o. se sídlo Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha, IČ: 27810011, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 202832 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje:
 2. jméno a příjmení
 3. název společnosti
 4. e-mail
 5. telefonní číslo

 

 1. Jméno, příjmení, název společnosti, telefonní číslo a e-mail je možné zpracovat na základě Vámi uděleného souhlasu  a je nutné zpracovat za účelem zasílání newsletterů (obchodních sdělení firmy A&P Company s.r.o.k Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10let.

 

 1. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolně. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha
 2. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
 3. Poskytovatel softwaru www.webspektr.com
 4. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle Nařízení máte právo:
 6. vzít souhlas kdykoliv      zpět ,
 7. požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, žádat si kopii těchto údajů,
 8. vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování,
 9. požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
 10. na přenositelnost  údajů,
 11. podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů nebo se obrátit na soud.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz