O Veselé Veverce

Příběh Veselé Veverky se začal psát už v roce 2004, kdy majiteli Alexovi ve Skotsku spadl ve stylu Popelky oříšek do klína a z něj vznikl nápad na prodej nejen ořechů, ale i sušeného  ovoce a dalších dobrot. Od té doby jsem splnila nejedno přání oříškomilcovo a naplnila nespočet mlsných kapes dobrůtkami.


A jak se vlastně Veverka Veselou stala a jaký je můj příběh? Nápad už znáš, ale jak to bylo dál?

2006
Z hnízda poprvé vykoukla Veselá Veverka. Do vínku jsem dostala všechny atributy správně neposedného hlodavce. Jsem shánčlivá, mlsná i fit. Ráda ti poradím s výběrem, pomohu a vyřeším. 

2007
Zaujala mne myšlenka stánků v obchodních centrech a kde jinde to otestovat než v Praze.

2012
V srdci česka (i Evropy) se mi daří a já chci potkávat mlsouny ze všech koutů naší země.  Křupání se postupně rozšíří do Hradce Králové, Liberce a Jihlavy. 

2013
Když přibývají prodejny, musí přibývat i Veverky. Srdcem a mozkem celé firmy se stala organizovaná a motivovaná Lucca.

2016
Vzhůru do Maďarska! Zásobování dvou zemí není jen tak, přijala jsem proto Davida.

2017
Česká Veselá Veverka válí, s maďarskou Vidam Mokus si rozumíme a otevíráme dalších 5 prodejen v Budapešti. Přibrala jsem do týmu Patrika, který si vzal na starost pražský provoz. 

2018
Chvilku neposedím a všechno okolo pořád roste! Brno má svůj vlastní management Ludmilu a světlo světa spatří i můj e-shop! O něj se stará koordinátorka online světa Eliška a přidá se i provozní prodeje Lucka.

2019
První kamenná prodejna v centru Prahy. Hradec Králové si bere na „triko“ spolehlivá Kačka spolu s manželem Vítkem. Sklad praská ve švech a dveře se tam netrhnou. Nad tím vším vládne pevnou a spolehlivou rukou Terka.

2020
Svět se změnil a já musela také. Vytvořila jsem proto nový e-shop! 

2021
S dalším vývojem e-shopu nezmeškám. Přidala jsem blog a do marketingu přiberu další dvě pilné Veverky, které vede Lucián!

 

A zbývá otázka, jaké další výzvy si budoucnost přichystá? Pro Veselou Veverku není žádný oříšek dostatečně tvrdý!

 

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ MĚ?

food

100% čerstvé potraviny

heart

Chutné a zdravé produkty

quality

Bohaté zkušenosti

 

gallery_item

NAPSALI O MNĚ

 napsali o nás
napsali o nás_1
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení