O Veselé Veverce

Vitejte v obchodě Veselé Veverka!

 Ptáte se, jak to celé začalo? Psal se rok...

2004 - Majitel firmy Alex po studiu vysoké školy vycestoval do Velké Británie, konkrétně Skotska, kde se inspiroval konceptem prodeje oříšků a sušených plodů. 

2005 - byl rok plný příprav, shánění dodavatelů, poznávání sortimentu, vždyť to nejsou jen oříšky, existuje nespočet receptů, jak s oříšky naložit! Takže hurá plnou parou vpřed!

2006 - Veselá Veverka je na světě ♥

2007 - Nový koncept prodejen v obchodních centrech, Veselá Veverka se pomalými krůčky rozrůstá v počtu pražských prodejen

2008 - Přichází ekonomická krize, ale znáte veverky, ty syslí na delší časy :-) 

2012 - Nemohli jsme čekat věčně, je na čase začít objevovat další krajská města! Když to jde v Praze, musí to přece fungovat i jinde. A není se čemu divit, oříšky lidé zkrátka milují stejně jako Veverky. Postupně obsazujeme Brno, Hradec Králové, Liberec, Jihlavu a další kouty naší země.

2013 - S počtem prodejen se rozrůstá i tým. Do firmy přichází naše hlavní kráska Lucie :-) Řikejme ji Lucca. Srdce a mozek celé firmy. Její největší zásluha patří však tomu, jakou veverčí rodinu poskládala.

2016 - Česko máme zaběhlé, a pokud si nestanovíte další cíle, tak se zkrátka nikam neposunete. Když nám to šlape i v jiných městech, co zkusit větší oříšek v podobě jiného státu? Vzhůru do Maďarska! Zásobování dvou zemí není jen tak, proto se k Veverkám přidal David, skladník k nezaplacení :-)

2017 - Česká veverka válí, s tou Maďarskou si rozumí, otevíráme další prodejny v Budapešťi, až toto číslo vzroste o dalších 5 prodejen. s tím roste však i zodpovědnost, a tu přichází zkrotit nová posila - Patrik - Manager pražského provozu, který postupně objevuje fungování jak v jiných městech, tak i Maďarsku.

2018 - Veverky jsou zkrátka neposedné. Brněnské Veverky potřebují pořádný management, a ten si pod svá křídla vzala pečlivá Martina. Zákazníci jsou spokojení a poptávka stále roste, rozhodli jsme se proto nabídnout naše produkty všem - a to pomocí online! Zakládáme na webu první eshop... teda, tehdy to byl spíš ''eshop'' :-) Další projekt? Další Veverka? Na scénu přichází super empatická koordinátorka online světa Eliška. Veverka válí na plné otáčky, po půlroce se objevuje další silná opora firmy - provoz smečky prodejních veverek - to je teprve oříšek! A pokud chcete nasadit a udržet vysoký standard, k tomu potřebujete pořádného kouče, třeba jako je naše Lucka.

2019 - Otevření první kamenné prodejny v centru Prahy. Hradec Králové přebírá naprosto spolehlivá Kačka, Hradecké prodejny opět míří na vrchol. A Eshop? Pár objednávek denně, ale ruku na srdce, práce jsme s tím měli více než jsme čekali. To byla chvíle, kdy jsme si uvědomili, že do online světa zkrátka nejde vstoupit poslepu. Tady to chce veverky, co se na internetu a kolem něj umí pohybovat... Proto se rozrůstáme o další šikovné Veverčí tlapky. Kačka založila rodinu, ale s rodinným chodem firmy to jde ruku k ruce, na její pozici proto přichází její kreativní manžel Vítek, který hodlá udržet, co bylo vybudováno. Celý sklad ale potřebuje backup. O ten se nám přišla postarat Terka, mistryně skrz dodavatele a zařizování všeho ořechového.

2020 - Událost, která zasáhla celý svět, rána, která všechny kolem srážela na kolena, a taky vyzývala k příležitostem. Asi není nutné dál rozepisovat, co pro všechny pandemie COVID-19 znamenala. Pro nás to byla výzva na pořádný restart eshopu. Zákazníci byli donuceni přesunout se k internetovým objednávkám, a my se museli podřídit trhu. Proto jsme dali síly dohromady a připravili pro Vás nový eshop a k němu skvělou myšlenku - namíchat si vlastní krabičku, kde bude ochutnávka několika produktů za super cenu, byla konečně trefa do černého  - BOXY plné variant chutí a příležitostí tak, aby si vybral opravdu každý. Tyto boxy pro Vás skládáme ručně do poslední krabičky a do dnes jsou u Našich zákazníků velice oblíbené.

2021 - Modernizace našeho eshopu. Předchozí rok sbírání zkušeností a zpětné vazby nás dostal až sem, a my věříme, že se vám tento eshop líbí! A zásluhu za tím mají taky naše blogerky - Lucka a Terka - LUTE. A nám zbývá otázka, jaké další výzvy si pro nás budoucnost přichystá? Pro Veselou Veverku není žádný oříšek dostatečně tvrdý :-)

 

Alex, Lucca, Patrik, Eliška, Lucka, Martina, Vítek, Terka s Davidem a LUTE krásky Lucka a Terka - Tato sestava pro Vás dělá vše možné i nemožné, co je s oříšky spojené, a to do dnešních dnů. Společně s celým týmem zaměstnanců se snažíme být opravdovými profíky přes oříšky. A jsme nesmírně rádi, že každý ořech ve vaší svačině má napsaný příběh právě skrze nás.

 

PROČ SI VYBRAT NÁS

food

100% čerstvé potraviny

heart

Chutné a zdravé potraviny

quality

Bohaté zkušenosti

 

gallery_item

NAPSALI O NÁS

 napsali o nás
napsali o nás_1
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz