Vánoce už klepou na dveře! Otevřeš?

Měkké dárky jsou fajn a zaručená tutovka vánočního obdarovávání. Ale co takhle jedlé dárky? <3 Obdarovaný si pochutná a když je to v navíc i v obalu třeba ze skla, dar může rovnou být i upcykle. A to není málo! Dala jsem si oříšky dohromady a ty si teď můžeš přečíst tipy na dárky. Objednej do 16.12. do 15:00 a zásilka stihne i představení pod stromečkem.

 

Namaž si Vánoce na chleba!

Jeden z takových super jedlých dárků v upcykle balení jsou moje ořechové krémy Veselé Veverky. S těmi to ponožkám tutově natřeš. Že jste se ještě s krémy neseznámili? Velká chyba! Začneme ale pěkně popořád… totiž od oříšku! 

Krémy od Veselé Veverky jsou vyrobené z těch nejlepších oříšků, které upražím a rozemelu na ten nejjemnější krém. Arašídy nebo kešu, volba je jen na tobě. A pokud chceš dát krém skutečně velkému mlsounovi, dopřej mu krém se slaným karamelem nebo s bílou nebo jen čisté VEGAN arašídové nebe!

 Návrh bez názvu (3)

 

Osvědčená klasika

Boxy sem, boxy tam, boxy POŘÁD pro tebe tu mám! Obdaruj s nimi mámu, tátu, bráchu, ségru. A víš, kam se hodí úplně nejvíc? Do kanclu! Boxy totiž mají vyjímatelné šuplíčky, takže si každý může odnést svou oblíbenou mňamku ke svému stolu a tam nerušeně chroupat! Poslední šance pro milovníky fitness boxu a nebo to rozlouskneš ořechovým?

Milý Ježíšku, … (1)

Zamixujte si společně!

Děti let devadesátých a osmdesátých moc dobře ví, jak to tenkrát bylo s hudbou. Žádný Spotify, pěkně rádio a pořádná kazeta. Tak si nadělte k hudebnímu mixu mix oříšků v polevách a vzpomeňte si na napínavé chvíle u rádia! Stejně jako tehdy byla volba mezi dvěma top stanicemi, kde se hrály největší hity, i teď volíš mezi těmi nejlepšími z oříšků – kešu nebo mandle

 

Shake it!

Poslední rok byl hodně těžký. A aby byla síla na ten další, podaruj své okolí proteinovými nápoji od Veselé Veverky! Svaly rostou i jen při zmínce o lyofilizovaném ovoci! Bude to čokoláda–banán, malina-vanilka a nebo jahoda s vanilkou?

Návrh bez názvu (2) 

Tak co? Můžeš už hodit starost o dárky za hlavu a v klidu si užívat sváteční náladu? 

 

Křupej a bav se!
Veselá Veverka

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení