POZOOOOOOR! DODÁNÍ DO MIKULÁŠE GARANTUJU JEN PRO OBJEDNÁVKY DO PÁTKU 25. 11. 2022!

Souhlas se zpracováním osobních údajů při zpracování objednávky

Souhlas se zpracováním osobních údajů při odeslání objednávky

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti A&P Company s.r.o. se sídlo Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha, IČ: 27810011, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 202832 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje:
 2. jméno a příjmení
 3. název společnosti
 4. e-mail
 5. telefonní číslo

 

 1. Jméno, příjmení, název společnosti, telefonní číslo a e-mail je možné zpracovat na základě Vámi uděleného souhlasu  a je nutné zpracovat za účelem odeslání objednávky ke konkrétní fyzické osobě, na konkrétní adresu, v případě potřeby a nutnosti kontaktování fyzické osoby o stavu objednávky na e-mail nebo telefonní číslo. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let.

 

 1. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolně. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět , a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha
 2. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
 3. Poskytovatel softwaru www.webspektr.com
 4. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle Nařízení máte právo:
 6. vzít souhlas kdykoliv      zpět ,
 7. požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, žádat si kopii těchto údajů,
 8. vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování,
 9. požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
 10. na přenositelnost údajů,
 11. podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů nebo se obrátit na soud.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz