Nejnovější zprávy

Náš blog

Veselá Veverka hledá PHP zedníka!

Jsme malá česká firma s naprosto obyčejným produktem, který může prodávat kde kdo.     

Máme síť prodejen po celé ČR s oříšky a sušenými plody a poslední rok se snažíme působit i ve světe online.

Úspěšně se nám daří balit náš obyčejný produkt do růžového papíru s nadýchanou mašlí a posílat ho po celé republice.

                                                                               

Bohužel klasické e-shop krabicové řešení není pro nás ideální, a proto jsme se rozhodli jít vlastní cestou. Cesta je ale trnitá a plná překážek, kterým jako laici nemáme šanci porozumět.      

Máme vize, nápady ale nemáme ruce,které by je uměli vystavět do online světa a zrealizovat.

Hledáme pracovitého programátora, který umí chodit mezi jedničkami a nulami. Máme e-shop řešení na míru psané v PHP, JS a MySQL, který potřebuje dotáhnou do konce, udělat pár jazykových mutací, pohrát si s admin rozhraním a propojit s několika super vychytávkami online světa.

 

Určitě tato práce není vhodná pro začátečníky, my tě totiž vůbec nic nenaučíme. Se vším si budeš muset poradit sám. Rozhodně to chce někoho se zkušenostmi s tvorbou podobných e-shopů. Naše představa o spolupráci je taková, že se 1x týdně potkáme vysypeme na tebe hromadu ručně malovaných obrázků a ty se je pokusíš zpracovat. Pro nás je naprosto zásadní dodržovat termíny a požadavky, co si slíbíme. Jsme otevření všem formám spolupráce a všem způsobům ohodnocení.

 

Více o nás na www.vesela-veverka.cz - ale máme ve výstavbě naprosto nový vzhled, který ti rádi po domluvě dáme k nahlédnutí.

 

Pokud tě náš projekt zaujal, jsi samostatný programátor s velkou dávkou trpělivosti, jsi náš člověk! Sneseme ti modré z nebe.

                                     

 

                                           

 

Zájemci posílejte životopisy na Praha@vesela-veverka.cz