0

Prodavačka

NÁSTUP IHNED

Bavilo by vás dělat drobné radosti lidem každý den? Baví vás zdravý životní styl a hlavně máte rád/-a oříšky?

Veselá Veverka stále roste, a proto sháníme nové kolegy, co s námi budou rozdávat radost.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • dlouhodobou spolupráci a realizaci napříč celou společností
  • motivační platové ohodnocení
  • zaměstnaneckou slevu 20 % na sortiment
  • dvanáctihodinové směny
  • 4 týdny dovolené
  • samostatnou práci

Co budete dělat?

  • starat se o chod prodejny a uržovat ji v čistotě
  • pomáhat zákazníkům s výběrem
  • prodávat nebalené potraviny na váhu
  • jsme především dárková prodejna – vymýšlet a tvořit zajímavé dárky
  • dělat zákazníkům radost milým úsměvem
  • pracovat s PC a váhou
  • objednávat zboží

Jací byste měli být?

  • milí, veselí, komunikativní s věčným úsměvem na tváři
  • umět řešit nečekané situace a poradit si se stresem
  • samostatní
  • nebát se naučit něco nového
  • zkušenosti s prodejem velkou výhodou, ale ne podmínkou

Kontakt:

praha@vesela-veverka.cz

tel: 739 469 061