0

Vítejte v obchodě Veselé Veverka

V následujících větách bychom Vám rádi představili naší firmu. Řekneme Vám, jak to celé začalo, jak jsme se vyvÍjeli, co je naším cílem a proč nás to tak hrozně baví.

Známe to všichni, někdy je prostě den, kdy si musíme udělat radost, a nebo naopak chceme udělat radost někomu jinému. Proto všichni chodí k Veselé veverce, protože tu najdou samé dobroty té nejvyšší kvality, které pro Vás vybíráme z celého světa (od farem v Kalifornii, přes Kanadu, Chile, Bolivii, Peru, JAR, Vietnam, Čínu, Austrálii, Velkou Británii, Hollandsko, ale i Českou republiku). A jelikož obliba sušeného ovoce a oříšků pořád roste, stali jsme se každodenní součástí spousty z Vás! Mlsáte s námi v práci, ve škole, na procházkách, na výletech i doma. Ale není to jen o mlsání, ale i o vaření - oříšky jsou součástí spousty receptů, a spoustu z nich Vám v této knížce přinášíme.

2004 Dva kamarádi Alex a Petr přichází s konceptem prodeje oříšků a sušeného ovoce v obchodních centrech. Inspirovali se ve Skotsku.

2005 Kluci ochutnávájí oříšky, zajišťují dodavatele a plně se pouští do nového podnikání.

2006 Veselá Veverka je na světě!

2007 Veverka se rozrůstá do velkých měst.

2008 až 2011 Ekonomická krize ničí malopodnikatele, avšak Veverka se stále drží na nohou.

2012 Přicházíme s novým konceptem stánků.

2013 Veverka se rozrůstá o nové a kreativní lidi!

2014 až 2017 Jsme plní sil! Naše stánky jsou v mnoha městech nejen České republiky, ale i Maďarska. Soustředíme se na rozvoj a kvalitu. Školíme personál, rozvíjíme se na sociálních sítích, rozjíždíme internetový prodej a celý náš tým pracuje na tom, abychom pro Vás byli jedničkou na trhu.

2018 Náš příběh pořád pokračuje a my jsme rádi, že jste při tom s námi!